MENU

Шмигаль: угода із США про мінерали України матиме зв'язок із гарантіями безпеки

85 0

Шмигаль: угода із США про мінерали України матиме зв'язок із гарантіями безпеки

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що Київ не розглядає підписання угоди про надра із США без прив’язки до гарантій безпеки та що це вже закладено у проєкт угоди.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він заявив в ефірі єдиного телемарафону 26 лютого, інформує UAINFO.org 

Шмигаль оголосив, що Україна і США підготували проєкт угоди про економічну співпрацю, відомої як "угода про надра", і вона є попереднім договором про створення інвестиційного фонду з відбудови України. 

"Ми не розглядаємо підписання будь-яких угод без гарантій безпеки... Ця угода напряму прив’язана до гарантій безпеки. Ні президент України, ні уряд України не будуть розглядати цю угоду і її підписання у відриві від гарантій безпеки для України", – наголосив прем’єр.

Читайте також: Що насправді хоче Трамп від України, нав’язуючи "ресурсну угоду"

"Пункт 10 власне і говорить про те, що ця угода про фонд становить невід’ємний елемент архітектури двосторонніх і багатосторонніх угод, а також конкретних кроків для встановлення тривалого миру, зміцнення економічно-безпекової стійкості", – додав він. 

За джерелами "Європейської правди", у пункті 10 документа вказано:

"Ця Двостороння угода та Угода про Фонд становитимуть невід'ємні елементи архітектури двосторонніх та багатосторонніх угод, а також конкретні кроки для встановлення тривалого миру, зміцнення економічно-безпекової стійкості та відображення цілей, визначених у преамбулі цієї Двосторонньої угоди.  

Читайте також: Було дві причини: Україна відмовилася від вимоги США щодо корисних копалин на $500 млрд — Bloomberg

Уряд Сполучених Штатів Америки підтримує зусилля України отримати гарантії безпеки, необхідні для створення тривалого миру. Учасники намагатимуться визначити будь-які необхідні кроки для захисту взаємних інвестицій, як визначено в Угоді про Фонд".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Європейська правда


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини