MENU

Короткий огляд iPhone 13 2021 — все ще актуальний смартфон

156 0

Базовий Айфон 13 — той випадок, коли очікування не відрізняються від реальності. Апаратні характеристики досі відповідають вимогам часу, хоча з моменту офіційного анонсу пройшло понад чотири роки. Це стабільна «робоча конячка» з гарною ціною і відмінною продуктивністю. 

Екран

Дисплей виготовлено за технологією Super Retina XDR. Він має високий коефіцієнт контрастності та може похвалитися підтримкою розмаїтої колірної палітри. Частота оновлення становить 60 Гц — рівно вдвічі менше, ніж максимальний показник у флагманів. Яскравість у стандартних умовах досягає 800 кд/м2, а піковий показник в режимі HDR сягає 1200 кд/м2. 

Зв’язок

Цей Айфон з двома сімками підтримує стандарти стільникового зв’язку аж до 5G. Крім традиційної фізичної смарткартки, яка встановлюється у лоток, передбачено eSim. Вона «вшита» в центральну плату смартфона, тому добре захищена і надійна. Дозволяє швидко змінювати операторів та заощаджувати на спілкуванні. 

Для бездротового передавання інформації передбачено Блютуз-модуль та Вай-Фай. Також є NFC датчик з невеликим радіусом дії. 

Процесор

Забезпечення багатозадачності та стійкості до навантажень — завдання, що покладається на біонічний процесор Епл. У «тринадцятки» на борту шестиядерний A15 з підтримкою механізмів машинного навчання. Його ключові переваги — це:

  • 4 графічних ядра,
  • висока тактова частота та оптимізоване споживання енергії,
  • стабільність в іграх і ресурсомістких застосунках,
  • збільшений кеш та покращена обчислювальна потужність порівняно з попередником,
  • вдосконалені опції захисту персональних даних. 

Камера

Одинарна передня камера на 12 Мегапікселів — з налаштовуваним спалахом, фокусуванням, ефективним портретним освітленням, нічним режимом і фотографічними стилями. Ззаду два об’єктиви по 12 Мегапікселів. Основний — з широким кутом огляду, а додатковий — з надшироким. 

Підтримуються гнучкі налаштування фільмування, а до світлин можна застосовувати різноманітні ефекти. Оптична стабілізація гарантує чіткість, адже нівелює тремтіння рук та коливання при ходьбі. 

Кількість пам’яті

Запас оперативки в Айфона невеликий, але його вистачає для паралельного запускання програм і ігор. Завдяки високій пропускній здатності 4 Гігабайти «викладаються» на всі 100%. 

Місткість основного накопичувача варіюється:

  1. 128 гігабайтів — для комбінування повсякденних онлайнових і офлайнових задач;
  2. 256 гігабайтів — для зберігання бібліотеки мультимедійних файлів та програмного забезпечення;
  3. 512 гігабайтів — для результатів цифрової творчості.

Купити новий Айфон 13 можна за посиланням  https://www.moyo.ua/ua/telecommunication/smart/iphone-13/. Тут представлені різні конфігурації пам’яті. 

Автономність

Батарея у компактного «яблукофона» — понад 3000 мАг. Це близько 8 годин роботи без підзаряджання за умови активного використання всіх функцій. Якщо працюватиме лише відеоплеєр, автономність збільшиться до 19 годин. Музика може грати майже 3 доби безперервно. Принаймні, так заявляє виробник. 

Ергономіці тринадцятого Айфона можна позаздрити. Він важить всього 174 грами, тому ідеально адаптований до тривалих розмов через вбудований мікрофон. Рука не втомлюється, коли доводиться тримати телефон біля вуха годину або й більше. «Плитка» з плоскими бічними гранями приємно відчувається в долоні. Щоб задня панель не бруднилась, варто використовувати захисний чохол. На світлому тлі сліди дотиків видно менше, ніж на темному.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини