MENU

У Пакистані сепаратистське угруповання обстріляло поїзд та заявило про захоплення заручників

62 0

У Пакистані сепаратистське угруповання обстріляло поїзд та заявило про захоплення заручників

У вівторок, 11 березня, в Пакистані бойовики сепаратистського угруповання Армія визволення Белуджистану (ОВБ) обстріляли пасажирський потяг із сотнями пасажирів та заявили про захоплення заручників.

Як інформує Reuters, за словами представників залізниці, потяг Jaffar Express, у 9 вагонах якого перебувало близько 400 пасажирів, прямував з Кветти у південно-західній пакистанській провінції Белуджистан до Пешавару в Хайбер-Пахтунхва, коли його обстріляли, передає UAINFO.org з посиланням на "Еспресо".

Угруповання Армія визволення Белуджистану (ОВБ) взяло на себе відповідальність за напад і заявило, що захопило 182 заручники у потязі, в тому числі й співробітників сил безпеки.

Офіційні представники провінційного уряду або залізниці не змогли підтвердити цю інформацію.

Читайте також: В Техасі масштабний спалах кору серед невакцинованих дітей. В MAGA закликають до "вечірок" для умисного інфікування

На місце події терміново прибули сили безпеки. Речник уряду Белуджистану Шахід Рінд повідомив, що були впроваджені надзвичайні заходи для врегулювання ситуації, а всі відповідні установи були мобілізовані.

Армія визволення Белуджистану (ОВБ) — це найбільше з кількох сепаратистських угруповань, які протягом десятиліть ведуть боротьбу за незалежність Белуджистану в Пакистані. ОВБ здійснює часті напади на урядові структури та армію, вимагаючи контролю над родовищами корисних копалин.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини