Трамп про мирну угоду: З боку України ситуацію практично вирішено
США "практично вирішили" питання з Україною в контексті укладення миру з Росією. Такого результату вдалося досягти після переговорів у Саудівській Аравії.
Про це заявив президент США Дональд Трамп, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Sky News, інформує UAINFO.org.
За словами Трампа, "у нас була дуже складна ситуація з одного боку, яка практично вирішена" після вчорашніх переговорів з українськими чиновниками в Саудівській Аравії.
Він зазначив, що США та Україна обговорили "безліч деталей". Президент додав, що Вашингтон "не хоче втрачати часу".
Читайте також: Тепер справа за РФ: Трамп заявив, що його люди "прямо зараз" їдуть до Росії говорити про припинення вогню
"Люди помирають... Зараз, коли ми сидимо тут (в Овальному кабінеті - ред.), на цьому відкритому полі, імовірно, загинуло двоє людей, це мертва рівна земля, чудові сільськогосподарські угіддя стали мертвою рівною землею. Тут немає жодного захисту, єдине, що зупиняє кулю, - це людське тіло, і ці тіла - молоді люди", - розповів Трамп.
Американський лідер назвав таку ситуацію "катастрофою".
"Я сподіваюся, що він (російський диктатор Володимир Путін - ред.) збирається припинити вогонь", - додав він.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки