Ізраїль завдав удару по Лівану для ліквідації бойовика "Хезболли"
Армія оборони Ізраїлю завдала удару по передмістю ліванської столиці Бейрута з метою ліквідації бойовика "Хезболли".
Про це повідомляє Times of Israel, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
«Удар був націлений на терориста "Хезболли", який нещодавно керував бойовиками ХАМАСу і допомагав їм планувати масштабний теракт проти ізраїльського цивільного населення», — ідеться у спільній заяві ЦАХАЛу і національної служби безпеки Шин Бет.
Зазначається, що «терорист становив реальну і безпосередню загрозу».
Читайте також: Макрон закликав прем’єра Ізраїлю припинити удари по Газі
Ізраїль тримає війська на ключових стратегічних позиціях на півдні Лівану, стверджуючи, що ліванський уряд недостатньо жорстко бореться з "Хезболлою" та іншими збройними угрупованнями.
Раніше прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху закликав ХАМАС роззброїтися і залишити Сектор Гази, пообіцявши посилити тиск на угруповання і продовжити зусилля з повернення заручників.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки