Венс назвав китайців "селянами": у КНР заявили, що такі заяви зі США "неосвічені й нешанобливі"
У Китаї обурилися висловлюваннями віцепрезидента США Джей Ді Венса в ефірі Fox News щодо того, що китайці є «селянами». Про це повідомляє телеканал CNN, передає NV, інформує UAINFO.org.
Зокрема, у розмові з Fox News минулого четверга Венс захищав тарифи, накладені на ринок Дональдом Трампом, і виступав проти «глобалістської економіки».
«Що принесла глобалістська економіка Сполученим Штатам Америки? І відповідь проста — це базується на двох принципах: набирання величезного боргу, щоб купувати речі, які виробляють для нас інші країни», — сказав він.
Він також «доступно» пояснив ці слова й заявив, що США «позичають гроші від китайських селян, щоб купувати те, що ці китайські селяни для США виробляють».
Читайте також: США запровадили проти Китаю тарифи у 104%
Прессекретар китайського МЗС Лінь Цзянь заявив, що «це водночас шокує і засмучує - чути такі неосвічені й нешанобливі слова від віцепрезидента США».
«Китай неодноразово висловлював свою позицію щодо економічних і торгівельних відносин з США», — заявив він.
CNN пише, що відео з інтерв'ю Венса потрапили в китайський інфопростір цього тижня, викликавши сильну негативну реакцію в країні.
«Цей справжній „селянин“ із сільської Америки, здається, не дуже добре уявляє собі світ», — написав колишній редактор газети Global Times Ху Сіцзінь в соцмережі Weibo.
Хештег, що стосується висловлювань Ванса, став найпопулярнішою темою в Weibo в понеділок ввечері. До 8 квітня він набрав 140 мільйонів переглядів.
«Ось їхнє справжнє обличчя — зарозуміле і грубе, як завжди», — написав один з користувачів.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки