MENU

Прорив на Сумщині неможливий: ворог зможе просуватись максимум на 500 метрів в день, – експерт

98 0

Прорив на Сумщині неможливий: ворог зможе просуватись максимум на 500 метрів в день, – експерт

Ландшафт Сумщини та сьогоднішня специфіка ведення бойових дій не дадуть ворогу здійснити прорив нашої оборони.

Про це розповів в етері "Еспресо" експерт "Бюро аналізу і політики" Віктор Бобиренко, інформує UAINFO.org.

"Щоб не розводити паніку, відразу зазначу, що такий прорив, як у стилі Другої світової війни, на Сумщині неможливий. У нас люди пам'ятають 2022 рік, коли ворог пішов і в обід, умовно кажучи, був на околицях Сум. А 25 лютого Суми відгородилися, сіли в осаду на місяць. Тепер не буде ніякого прориву, що за добу противник буде в Сумах, бо вже інша специфіка війни. Це не можливо тому, що міжріччя Сейму та Псла - не є танконебезпечним напрямком, як раніше казали: великі пойми, мережа ставків, тому там танками не розгуляєшся. Однак це рай для ДРГ та снайперів: ландшафт з лісками та перелісками, край середньоросійської височини", - зауважив аналітик.

Читайте також: Демченко: Найважча ситуація на кордоні з Росією – в Харківській та Сумській областях

За його словами, як "сіру зону" ворог може використовувати цю територію, адже повідомляється про накопичення понад 60 тис. особового складу російських військ. Тобто можуть бути бойові дії, як під Покровськом, максимум - 500 метрів в день. А до Сум окупантам, відповідно, йди півроку-рік. Тому паніки бути не може щодо прориву ворога на Сумщині.

Читайте також: Росія не витягне воювати довго, - голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ

"Але ворожа артилерія дострілює на 20 км вглиб, як це відбувається у Білопіллі, або літають FPV-дрони. Мікроавтобус, який 17 травня підбили росіяни, це за 11 км від лінії фронту на трасі Суми – Білопілля – Путивль – Глухів – Шостка. І тут же поруч залізниця, тому, коли їде потяг із Сум на Конотоп, то він прискорюється, щоб проскочити цю зону поряд з кордоном. Можливо, росіяни захочуть перерізати цю трасу, яка є дорогою від Сум до громад, що розташовані північніше р. Сейм. В цьому плані, вони тут можуть наступати. Але у 1943 році Червона армія наступала в іншому місці, умовно, - Писарівська громада, бо там можуть виходити в тил Харкова та перерізати шосейну і залізничну дорогу Суми – Харків. Це південніше, ніж там, де зараз йдуть інтенсивні бої", - прокоментував Бобиренко.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини