"Загроза для європейської безпеки": Каллас закликала Китай негайно припинити підтримку ВПК Росії
Головна дипломатка Євросоюзу Кая Каллас закликала Китай припинити допомагати Росії у війні проти України. Вона наголосила, що китайська підтримка становить серйозну загрозу для європейської безпеки.
Як повідомляє Дипломатична служба ЄС, Каллас під час зустрічі з очільником МЗС Китаю Ван Ї у Брюсселі наголосила на серйозній загрозі для європейської безпеки, яку становить підтримка китайськими компаніями незаконної війни Росії, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Читайте також: Китай став головним постачальником РФ і міг передати летальну зброю, – The Economist
Вона закликала Китай негайно припинити будь-яку матеріальну підтримку, яка підтримує військово-промисловий комплекс Росії, а також закликала Китай підтримати повне та безумовне припинення вогню та справедливий і міцний мир в Україні, що ґрунтується на повній повазі до Статуту ООН.
Читайте також: КНДР може направити більше військ до Росії - Reuters
Каллас також висловила стурбованість щодо прав людини в Китаї та гібридних загроз у Європі, що виходять з Китаю. Сторони з нетерпінням чекають на нову зустріч найближчим часом та продовження обміну думками з питань, що становлять спільний інтерес.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки