Українські "Нептуни" швидше долетять до Кремля, аніж міфічні "Томагавки", – експерт
Дикий вважає, що Україні США крилаті ракети Tomahawk не нададуть.
Як тільки українські виробники вдосконалять вітчизняну ракету "Нептун", то вона одразу буде запущена по Кремлю. Таку думку висловив в ефірі Радіо NV ветеран російсько-української війни, колишній командир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
"Тему "Томагавків" вже зняв Дональд Трамп… Він сам чітко заявив, що таке питання навіть не обговорюється", - сказав Дикий.
Експерт переконаний, що Україні не дадуть крилаті ракети Tomahawk.
Читайте також: За досвідом "Сатани": експерт оцінив шанси України швидко отримати свою балістику
"Це доконаний факт. Крапка. А з цього аж ніяк не витікає, що ми не вдаримо по Кремлю. Але, я гадаю, що набагато швидше, ніж міфічний Tomahawk, якого нам не дасть – набагато швидше до Кремля долетить наш "Нептун". Наш "Нептун", який, поки що, ще туди не дотягує, але кожного дня вдосконалюється. Над яким працюють. Який вже точно пролітає понад половину потрібної відстані. Який по точності цілком співставний з "Томагавком". Мені здається, що ми дійсно побачимо [ракети] над Кремлем, і воно буде не з доброї волі 47-го американського президента, а нашими власними ракетами, зусиллями нашого власного оборонпрому", - переконаний Дикий.
На його думку, як тільки українська балістика пройде стадію бойового випробування, то в Україні відпаде потреба просити будь-які дозволи на здійснення ударів вглиб РФ, як це відбувається стосовно ракет ATACMS.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки