MENU

Ворог вчергове атакував Київ: 6 загиблих, 52 постраждалих

183 0

Ворог вчергове атакував Київ: 8 загиблих, понад 30 поранених 

Сьогодні вночі Київ зазнав масованої атаки ворога.

Внаслідок нічної масованої атаки рф на Київ станом на 08:00 відомо про шістьох загиблих.

Про це повідомляє Національна поліція, інформує UAINFO.org

У ніч на 31 липня столиця знову стала мішенню масштабної повітряної ворожої атаки. Руйнування житлової інфраструктури зафіксовані у чотирьох районах міста: у Святошинському, Соломʼянському, Голосіївському та Шевченківському районах. Пошкоджені житлові будинки, заклади освіти, сто, автомобілі. У Святошинському районі зруйновано підʼїзд житлового будинку.

Станом на 08:00 відомо про шістьох чотирьох загиблих у Святошинському районі, серед них дитина, та двох загиблих у Соломʼянському районі.

На місцях працюють рятувальники, медики, поліцейські та комунальні служби. Правоохоронці документують наслідки злочину, а й надають психологічну допомогу постраждалим мешканцям.

"Всього по Києву наразі маємо наслідки російської комбінованої атаки на понад 27 локаціях. Соломʼянський район дуже постраждав, Святошинський, Шевченківський, Голосіївський.

У нас 52 постраждалих, майже 30 в лікарнях. У тому числі постраждали 9 дітей. Число, на жаль, буде зростати. Двоє киян загинули внаслідок цілеспрямованого удару російських терористів. Це також, ймовірно, не остаточна кількість.

Наразі концентруємося на порятунку життів і розгортанні шляхів допомоги. Згодом буду повідомляти про ситуацію на місці і по Києву", - зазначив голова КМВА Тимур Ткаченко.

Серед постраждалих - троє поліцейських, які їхали на виклик. 

 

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини