У Польщі почались найбільші військові навчання 2025 року
У Польщі розпочались найбільші для країни військові маневри серед запланованих на 2025 рік.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RMF24, інформує UAINFO.org.
1 вересня Генштаб ЗС Польщі повідомив про початок навчань Iron Defender-25, які цьогоріч є для країни найважливішими та наймасштабнішими маневрами.
Навчання будуть проводитися на суходолі, на морі та у небі, до них залучені близько 30 тисяч військових Польщі і країн-союзників та близько 600 одиниць військової техніки усіх видів військ.
Навчання будуть проходити на визначених полігонах у Вармінсько-Мазурському, Поморському та Підкарпатському воєводствах, а також поза їхніми межами.
Читайте також: У Білорусі на навчаннях ОДКБ відпрацьовуватимуться сценарії застосування ядерної зброї
У Генштабі зазначили, що маневри передбачають "застосування нових ударних та розвідувальних платформ" та практичне застосування уроків російсько-української війни.
У зв’язку з навчаннями у Польщі в попередні тижні та до кінця вересня можуть спостерігати більш помітне пересування техніки по дорогах на всій території країни. У Генштабі обіцяли організовувати пересування так, щоб якнайменше ускладнювати рух для всіх інших.
Цьогорічні Iron Defender проходить паралельно з російсько-білоруськими навчаннями "Запад-2025", які також проходять у вересні.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки