MENU

Подарунок для ХАМАС: Трамп на Генасамблеї ООН назвав країни, які визнали Палестину

142 0

Подарунок для ХАМАС: Трамп на Генасамблеї ООН назвав країни, які визнали Палестину

Бойовики ХАМАС продовжують відмовлятися від завершення війни з Ізраїлем. Визнання палестинської держави з боку деяких країн - занадто великий подарунок для терористів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на виступ президента США Дональда Трампа на Генасамблеї ООН, інформує UAINFO.org.

За словами Трампа, ХАМАС неодноразово відкидав розумні пропозиції про мир з Ізраїлем.

"Деякі тут, у цій організації (ООН - ред.), намагаються в односторонньому порядку визнати палестинську державу, підживлюючи лише конфлікт, але це занадто великий подарунок для терористів ХАМАС. Це буде нагородою їм за ці жахливі злодіяння, зокрема 7 жовтня 2023 року. Вони відмовляються заручників звільнити, прийняти припинення вогню", - додав президент.

Читайте також: Франція, Бельгія та ще низка країн оголосили про визнання Палестини

Він зазначив, що ХАМАС уже й так "дуже багато забрав". Як додав Трамп, зараз світу потрібно об'єднається під одним посилом: "звільніть заручників".

Американський лідер сказав, що війну в Секторі Гази потрібно зупинити негайно і для цього необхідно вести переговори, а також звільнити всіх заручників.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Іван Носальський, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини