Юлія Свириденко розповіла про ситуацію зі світлом та водопостачанням після масованої атаки ворога
Фото: Офіс президента
"Провели нараду з ключовими міністерствами, державними енергокомпаніями та усіма, хто відповідальний за хід відновлювальних робіт. В усіх регіонах після відбою повітряних тривог розпочались відновлювальні роботи, працюють ремонтні бригади. Залучені всі необхідні служби", - про це у Фейсбуці пише прем'єр-міністр України Юлія Свириденко, інформує UAINFO.org.
"Росія завдала чергового підлого удару саме по цивільній інфраструктурі, по життю людей та громад. Це був один з найбільших сконцентрованих ударів саме проти обʼєктів енергетики, комбінований удар, значна частина ракет в ударі – балістичні. На жаль, є суттєві пошкодження енергетичної інфраструктури.
Заслухала доповідь Віцепрем'єр-міністра з відновлення України, Міністра енергетики і Міністра внутрішніх справ щодо наслідків та плану відновлення.
Відновлювальні роботи в регіонах розпочались одразу після відбоїв, по всій країні о 7.30 вже працювали ремонтники, енергетики, задіяні служби. Є доручення щодо кожного регіону. Усі служби працюють для якнайшвидшого заживлення.
Читайте також: Ворог запустив по Україні 32 ракети та 465 БпЛА: скільки знищила ППО
У Києві та Кіровоградській області очікуємо повного відновлення водопостачання до кінця дня.
Щодо енергопостачання в столиці — вже заживлена критична інфраструктура. Подальші роботи тривають. За кілька годин Міністерство енергетики дасть оновлення щодо ситуації.
Київська, Полтавська, Харківська, Сумська області — наразі діють графіки аварійних відключень та спеціальні графіки, про які окремо повідомлятиме Міненерго та Укренерго.
На час робіт на місцях забезпечені альтернативні джерела енергії — генератори, пункти незламності, додатковий звʼязок.
Збільшено кількість патрулів поліції на вулицях і в транспорті у Києві та інших областях.
Важливо, щоб всі представники місцевої влади, всі керівники в громадах максимально допомагали відновлювальним роботам та працювали у повній взаємодії з обласною та центральною владою, з енергокомпаніями.
Дякую всім, хто зараз здійснює ремонти та відновлює забезпечення життя людей", - завершила Юлія Свириденко.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки