MENU

Зеленський розповів, скільки РФ випустила по Україні балістики з початку року

41 0

 Зеленський розповів, скільки РФ випустила по Україні балістики з початку року

Російські війська регулярно атакують Україну балістикою. Лише від початку цього року РФ випустила близько 770 балістичних ракет і понад 50 "Кинджалів".

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram глави держави, інформує UAINFO.org.

"Цієї ночі Росія знову атакувала Україну – цього разу десятками ударних дронів та дев’ятьма балістичними ракетами. Лише від початку цього року по Україні Росія випустила близько 770 балістичних ракет і понад 50 "Кинджалів", - заявив Зеленський.

Читайте також: Путін хоче влаштувати гуманітарну катастрофу в Україні цієї зими, - Зеленський

За словами глави держави, саме через такі атаки приділяється особлива увага системам Patriot, щоб мати змогу захистити міста від цього жахіття.

"Дуже важливо, щоб партнери, які мають можливість, реалізували те, про що ми говорили останніми днями. Жодна країна не має залишатися наодинці перед таким злом. Потрібно продовжувати співпрацю", - додав президент України.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Константин Широкун, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини