MENU

Маленькі роботи-гуманоїди за ціною смартфона викликали фурор у Китаї. ВІДЕО

1 0

Маленькі роботи-гуманоїди за ціною смартфона викликали фурор у Китаї. ВІДЕОФото: скриншот з відео

Минулого тижня китайський стартап Noetix Robotics презентував компактного людиноподібного робота Bumi зростом лише 94 см і вагою 12 кг, який уже викликав справжній фурор у Китаї.

Як пише HumanoidsDaily, ціна робота на платформі JD.com становить 9 998 юанів (близько $1400), що робить його вартість порівнянною з флагманським смартфоном, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Читайте також: Новий рівень "битви розуму": Україна та Росія перетворюють прості літаки, дрони та старі снаряди на бойові платформи

За даними компанії, за перші дні після старту попередніх замовлень надійшло 523 заявки на Bumi.

Така ціна може стати проривом для галузі, зробивши гуманоїдних роботів доступними не тільки для компаній, а й для людей, наголошують аналітики. Для порівняння, попередні китайські моделі, на кшталт Unitree R1, коштували майже 6000 доларів.

Читайте також: СБУ показала нове покоління легендарних морських дронів Sea Baby. ФОТО

Що стосується Bumi, то він здатний виконувати прості завдання, танцювати, допомагати в побуті або навчанні. В основі його конструкції - система балансування і управління рухом, розроблена Noetix.

Крім того, Bumi призначений для навчання моделей ШІ – його відкритий інтерфейс програмування дає змогу студентам та ентузіастам писати власні сценарії і навчати робота нових дій.

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини