"Ми це запам'ятаємо": Трамп обрушився на Стармера через війну в Ірані

Президент США Дональд Трамп розкритикував прем'єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера за нерішучість у питанні участі у війні в Ірані.
У повідомленні в Truth Social президент США назвав Велику Британію "нашим колись великим союзником" і заявив, що Велика Британія "нарешті серйозно замислилася" над відправкою двох авіаносців на Близький Схід, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
"Все гаразд, прем'єр-міністре Стармер, вони нам більше не потрібні – але ми будемо пам'ятати. Нам не потрібні люди, які вступають у війни після того, як ми вже перемогли!", – написав Трамп.
Публікація з'явилася після того, як 7 березня Міноборони Великої Британії підтвердило підвищення бойової готовності авіаносця HMS Prince of Wales. Однак остаточне рішення про розгортання ще не було прийнято.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
