MENU

Каллас закликала США та Ізраїль завершити війну на Близькому Сході

30 0

Каллас закликала США та Ізраїль завершити війну на Близькому Сході

Головна дипломатка ЄС Кая Каллас звернулася до США та Ізраїлю із закликом зупинити військові дії на Близькому Сході та розповіла, що Євросоюз консультується з країнами регіону про варіанти завершення конфлікту. 

Про це Каллас заявила в інтерв’ю Reuters, інформує UAINFO.org з посиланням на "Європейську правду".

Висока представниця ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки заявила, що блок готовий допомогти "дипломатично об'єднати сторони, щоб зупинити цю війну".

Читайте також: Президент США відхилив спроби Тегерану поновити переговори, - CNN

"Ми консультувалися з країнами регіону, такими як країни Перської затоки, Йорданія, Єгипет, щодо того, чи можемо ми також запропонувати Ірану, Ізраїлю та США варіанти виходу з цієї ситуації, щоб усі зберегли свою репутацію", – сказала Каллас, не надавши подробиць щодо цих переговорів.

Дипломатка зазначила, що війна на Близькому Сході вже має значний вплив на Європу, зокрема через підвищення цін на енергоносії, спричинені блокуванням Ормузької протоки Іраном.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  

Новини