MENU

FPV не замінять гвинтівку: волонтери відкрили збір на запуск школи спецпідготовки снайперів

43 0

FPV не замінять гвинтівку: волонтери відкрили збір на запуск школи спецпідготовки снайперів

«Навіщо зараз снайпери? Війну ж виграють дрони». Останні два роки ми всі звикли бачити відео FPV-дронів, ударів по техніці та знищення ворога з повітря. І через це багатьом здається, що роль снайпера на сучасній війні вже не така важлива. Але це не так!

Про це у Фейсбуці пише волонтер Олександр Ковтун, інформує UAINFO.org

Лише днями в мережі з'явилося відео 225 ОШП. Двоє орків штурмували наші позиції. Першого ліквідував FPV-дрон. Другий пройшов ще кілька метрів, заплутався в загородженнях, почав озиратися в пошуках дрона... але по ньому відпрацював український снайпер.

Бо там, де немає відеогоризонту. Там, де працює РЕБ. У міській забудові. У лісосмугах. У складних погодних умовах. Там, де потрібна швидкість реакції або дрон не завжди може виконати завдання — працюють марксмени та снайпери.

Снайпер — це не лише точний постріл.

Це розвідка.

Це вогневе прикриття.

Це захист піхоти.

Це підтримка штурмових груп.

Це прикриття операторів FPV.

Це збережені життя українських військових.

Серед моїх друзів є снайпер з багаторічним досвідом - це Yuriy Pastushenko доброволець та військовослужбовець який був на початку повномасштабного вторгення воїном 81 дшб, снайпером, а тепер як інструктор займається підготовкою інших військових. Лише за програмою «Дроноцид» його команда за рік підготувала близько 1000 бійців з різних підрозділів. Причому мова не просто про бійців, а про майбутніх інструкторів, які потім передають ці знання далі.

Зараз Юра хоче запустити окремий курс підготовки снайперів та марксменів.

Для цього потрібна якісна високоточна гвинтівка та навчальна база, на якій майбутні інструктори зможуть відпрацьовувати навички і готувати нових бійців.

На фото — результати пристрілки зброї, з якою вже працює команда. Це не про красиві фотографії чи «тактичний контент». Це про професійну підготовку людей, від яких потім залежать життя інших військових.

Кожен навчений боєць — це чиєсь врятоване життя. А кожен підготовлений інструктор — це десятки нових навчених бійців.

Саме тому ми вирішили підтримати цей збір, який був в черзі майже з лютого.

Ціль збору: 152 000.00 ₴ (на момент цього поста ми вже зібрали 20065 грн, завдяки постійним донорам!)

Банка: https://send.monobank.ua/jar/3cYc4RCk8M

Реквізити: 4874 1000 3816 0381

Буду вдячний за будь-яку підтримку та поширення! Збір достатньо великий, але навіть 100 грн прискорює його закриття!" - завершив Олександр Ковтун.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини