MENU

Через загрозу атаки БпЛА в Сочі пасажирський літак із Москви двічі екстрено сідав в інших містах

55 0

Через загрозу атаки БпЛА в Сочі пасажирський літак із Москви двічі екстрено сідав в інших містах

У Росії ввечері 5 червня літак рейсом "Москва - Сочі" двічі був змушений здійснити посадку через загрозу атаки невідомих безпілотників. Третій зліт можуть відкласти аж до ранку.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пост російського пабліка "Осторожно Новости", інформує UAINFO.org.

За словами пасажирів рейсу SU1132, виліт із Москви відбувся 5 червня приблизно о 18:00. Кінцева точка маршруту - Сочі, однак долетіти туди не вдалося, оскільки близько 21:00 у місті ввели тимчасові обмеження на приймання і випуск повітряних суден через загрозу атаки дронів.

З цієї причини борт приземлився в Астрахані. Трохи пізніше літак знову спробував вилетіти в Сочі, але там о 23:00 знову ввели обмеження на польоти. У зв'язку з цим повітряне судно знову здійснило посадку, але вже в Мінеральних Водах.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Едуард Ткач, РБК-Україна 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини