«Москва горітиме»: Telegram-канал мера російської столиці Собяніна зламали

Особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна увечері 21 червня було зламано. На ресурсі з’явилися численні проукраїнські дописи.
Про це пише Telegram-канал Astra, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Канал Собяніна зламали у його день народження, 21 червня. Підписники помітили десятки однакових повідомлень, зокрема — Слава Україні, Москва буде горіти, Російські п*ри, я задонатив саме на дрони та інші.

Йдеться саме про канал Сергій Собянін. Особистий блог. Це один з двох офіційних ресурсів російського мера в Telegram.
Наразі проукраїнські повідомлення видалені, останній допис датується 17 червня.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
