MENU

«Москва горітиме»: Telegram-канал мера російської столиці Собяніна зламали

98 0

«Москва горітиме»: Telegram-канал мера російської столиці Собяніна зламали

Особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна увечері 21 червня було зламано. На ресурсі з’явилися численні проукраїнські дописи.

Про це пише Telegram-канал Astra, інформує UAINFO.org з посиланням на NV. 

Канал Собяніна зламали у його день народження, 21 червня. Підписники помітили десятки однакових повідомлень, зокрема — Слава Україні, Москва буде горіти, Російські п*ри, я задонатив саме на дрони та інші.

Йдеться саме про канал Сергій Собянін. Особистий блог. Це один з двох офіційних ресурсів російського мера в Telegram.

Наразі проукраїнські повідомлення видалені, останній допис датується 17 червня.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  

Новини