Мудрик у Гонконзі приєднався до "Челсі" після скасування дискваліфікації. ВІДЕО
Фото: соцмережа X
Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик після зняття заборони на футбольну діяльність прибув у Гонконгу, де його клуб здійснює турне напередодні старту сезону-2026/2027.
Про це повідомляє Londonwillalwaysbeblue, передає UAINFO.org з посиланням на Укрінформ.
Перший матч у Гонконгу лондонці проведуть проти італійського «Ювентуса» (5 серпня). Під час передсезонного турне «сині» також зіграють з італійським «Міланом», малазійським «Джохором» та іспанською командою «Реал Сосьєдад».
25-річний вінгер прибув до Гонконгу, щоб розпочати тренування під керівництвом нового головного тренера англійської команди Хабі Алонсо.
BREAKING: Mudryk has arrived in Hong Kong, set to take part in Chelsea’s pre season pic.twitter.com/M56fDdJv30
— londonwillalwaysbeblue (@ldnwillbeblue) August 3, 2026
Головний тренер «Челсі» зазначив, що після зняття дискваліфікації з Мудрика нині зарано говорити про повернення футболіста до регулярних виступів за команду. Наставник спостерігатиме, в якій фізичній формі вінгер та скільки часу йому знадобиться, аби увійти у гру.
Читайте також: Мудрик знайшов винного у своєму допінг-скандалі
Нагадаємо, 25-річний атакувальний хавбек збірної України Мудрик не грав жодного матчу з листопада 2024 року, оскільки його тимчасово відсторонили від футболу після того, як в його допінг-пробі виявили заборонений препарат - мельдоній.
Згодом Англійська футбольна асоціація (FA) наклала на Мудрика максимальну чотирирічну дискваліфікацію, але він подав апеляцію на це рішення до Спортивного арбітражного суду у Швейцарії.
Минулого тижня FA заявила, що дискваліфікацію скоротили до вже відбутого терміну. Футболісту дозволили знову грати у футбол з 31 липня цього року.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
