За Ольгу Стефанішину сплатили 6 млн грн застави

За колишню посолку України в США Ольгу Стефанішину внесли 6 мільйонів гривень застави.
Про внесення коштів «Бабелю» повідомили у ВАКС, а подробиці Стефанішина розповіла «Українській правді», інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.
Зазначається, що заставу за ексдипломатку внесли її колишні колеги з юридичного бізнесу, де вона працювала до уряду і які зараз є її адвокатами.
«Сума у 6 мільйонів гривень, як я і заявляла раніше, непомірна для мене та моєї родини. Моя позиція щодо суми залишається незмінною, але щоб не залишати простору для спекуляцій навколо цієї ситуації, вирішено, що заставу сьогодні внесуть колишні колеги по юридичному бізнесу, з якими я працювала до роботи в уряді і які мене захищають, паралельно з тим, поки апеляція розглядається в суді», — зазначила Стефанішина.
Читайте також: НАБУ: Стефанішиній повідомили про підозру у незаконному збагаченні на понад 13,9 млн грн та недостовірному декларуванні
Стефанішина нагадала, що застава є лише гарантійним заходом, і кошти повертають за умови виконання всіх процесуальних вимог. Вона запевнила, що пішла на цей крок через повну впевненість у власній позиції. Водночас захист експосолки вже подав апеляцію, аби оскаржити як сам запобіжний захід, так і розмір призначеної суми.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
