Поблизу Спліта гасять велику лісову пожежу: є постраждалі. ФОТО

Поблизу хорватського Спліта на півдні країни гасять велику лісову пожежу, що частково зачепила житлові квартали; постраждали понад 30 людей.
Про це повідомляє Index, інформує UAINFO.org з посиланням на "Європейську правду".
Пожежа почалася увечері 13 серпня у місцевості Локва Рогозніца та поширилася у напрямку міста Оміш. Вогонь охопив територію над містом та наблизився до центру.


Під загрозою опинилися десятки будинків, мешканців і туристів довелось евакуювати. Починає надходити інформація про знищені будинки й автомобілі.
Начальник місцевої пожежної служби Славко Тучакович повідомив, що згоріли кілька житлових будинів та "багато" автомобілів і човнів.
За останніми даними, постраждали 36 осіб, з них 14 госпіталізовані, декілька – у критичному стані.


Протягом ночі подальше просування пожежі вдалось стримати, зупинивши її на пагорбах над Омішем. Крім близько 200 пожежників з наземною технікою, працюють чотири пожежних гелікоптери.
Кілька локальних доріг через пожежу перекриті, водіїв спрямовують в об’їзд.
Евакуйованих людей розмістили в тимчасовому прихистку у центрі Оміша, деяких перевезли автобусами до Спліта.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
