MENU

Українські рятувальники повернулися після унікальної місії у Франції

19 0

Українські вогнеборці повернулися з Франції, де майже два тижні допомагали приборкувати масштабні лісові пожежі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал міністра внутрішніх справ України Івана Вигівського, інформує UAINFO.org.

До складу зведеного підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій увійшли 70 рятувальників та 15 одиниць спеціальної техніки.

Упродовж майже двох тижнів українська команда здійснила десятки виїздів та обстежила сотні гектарів територій.

Зокрема, вогнеборці патрулювали лісові масиви, виявляли осередки займання, які тліли під землею, за допомогою БпЛА виявляли нові загоряння, разом із колегами з Франції, Словаччини та інших країн стримували поширення вогню.

Читайте також: Українські надзвичайники врятували козуленя під час ліквідації масштабної лісової пожежі у Франції

Ця місія стала можливістю для українців поділитися унікальним досвідом, здобутим під час повномасштабної війни.

Роботу українських фахівців високо оцінило керівництво Франції та місцеві жителі.

Незважаючи на те, що українські надзвичайники щодня виїжджають на ліквідацію наслідків російських обстрілів і працюють у надскладних умовах, Україна залишається готовою підставити плече міжнародним партнерам.

Злагоджена робота у Франції вкотре підтвердила, що ДСНС України є однією з найефективніших рятувальних служб Європи.

Ця операція стала першою місією української команди з надання допомоги державі-члену Європейського Союзу в межах Механізму цивільного захисту ЄС.

Раніше українські фахівці вже залучалися до ліквідації наслідків стихійних лих за кордоном.

Зокрема, українські рятувальники брали участь у гасінні лісових пожеж у Туреччині та Греції, а також надавали допомогу під час ліквідації наслідків масштабного землетрусу в Туреччині.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Сергій Козачук, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  

Новини