MENU

«Якщо не говоримо ми - говорить Путін», - Український медіа-центр звернувся до влади з вимогою не відмовчуватись. ВІДЕО

5398 0

 

Ціна мовчання – людські життя

 

Ukrainian Сrisis Media Center вже вісім місяців допомагає Україні бути почутою у всьому світі. Сотні іноземних журналістів звертаються до нас про допомогу отримати коментарі чи інтерв'ю від представників влади щодо найбільш критичних для України питань оборони, економіки, зовнішньої політики. Але часто влада ігнорує такі звернення.

 

За останні 8 місяців без уваги залишились понад сто звернень провідних іноземних ЗМІ. Це понад 100 шансів донести нашу позицію до сотень мільйонів людей у світі.

 

Oсобливі очікування як до комунікаторів щодо міжнародних медіа – до очільників/лідерів урядових інститутів, які відносяться до силового блоку – Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Міністерства оборони України, Прикордонної служби і т.д., бо комунікація під час війни накладає на них відповідальність не тільки за стратегію поведінки на полі фактичного бою, але і здатність бути конкурентоспроможними у інформаційній війні.

 

У гібридній війні інформаційна зброя є не менш важливою, ніж танки та ракети. Російська пропаганда працює системно і послідовно. Тому коли мовчить Україна – інформаційний вакуум заповнюють повідомлення нашого ворога.

 

Ми вирішили зробити відеозвернення до тих кількох десятків людей у владі (перші особи органів влади, їх прес-секретарі), від яких залежить, як бачать Україну за кордоном. І саме від них залежить перемога на інформаційному фронті.

 

Maksym Savanevsky


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини