MENU

Бюджету не існує – його тільки зараз будуть писати в уряді - Луценко

3452 0

фото: segodnya.ua

Ця ніч показала, що коаліція минулого з майбутнім неодмінно продукує минуле. Ми побачили, що у стінах парламенту – парламенту нема. Ми побачили, що в костюмах народних депутатів сидять переважно не народні депутати.

В найглухішу пору ночі, о четвертій ранку, голосами Народного фронту, Блоку Петра Порошенка і частини Самопомочі було зімітовано прийняття бюджету шляхом натискання кнопок. Фальшивість цієї дії у тому, що бюджету не існує – його тільки зараз будуть писати в уряді. Річ у тім, що той проект бюджету, котрий було роздано декілька днів тому, вже не є актуальним. Майже десятком законів, прийнятих напередодні, податкова система, система розподілу бюджетних коштів була радикально змінена – а отже, і дохідну, і видаткову частину бюджету потрібно докорінно перепланувати у відповідності до нових умов.

Нового бюджету не існує, однак більшість проголосувала, вдаючи, що бюджет є.

Таким чином ця більшість знищила себе як парламентарів. Ці люди відмовилися брати участь в управлінні державою, знехтували обов'язком законодавчої влади. Бюджет будуть писати у Кабміні. Головний фінансовий документ тепер формуватимуть ті люди, котрим народ не делегував на це право. Народ ввели в оману: народу пропонували голосувати за тих, хто приймає рішення – однак обранці після виборів приймати рішення відмовились, здавши свої повноваження фракційним керівникам і їх партнерам в уряді.

Мабуть, більшість з тих, хто голосував, навіть не усвідомили смертельну глибину свого кроку.

А це – конституційний злочин. У парламентській республіці, якою номінально нібито є Україна, нищити парламент як головну інституцію – означає нищити основи держави.

Нам потрібно зрозуміти: вільна, розумна, чесна країна ще тільки чекає на нас у майбутньому. Схоже, сотні життів тут, у Києві, і тисячі там, на Сході – поки що недостатня ціна, щоб майбутнє стало сьогоднішнім днем.

Але воно обов'язково стане. У нас ще буде парламент вільних, розумних, чесних. У нас вистачить сил, адже Бог на нашому боці. Та темінь, що зараз панує – лише пітьма перед сходом сонця.

Ігор ЛУЦЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини