MENU

Железнодорожный вокзал в Донецке полностью пустой. ФОТОРЕПОРТАЖ

1065 1

Футуристичні скляні приміщення залізничного вокзалу у Донецьку обійшлися майже у 1,5 млрд грн., та виявилися геть непотрібними – стоять порожні. Про це пише Денис Казанський у «Текстах.org.ua».

Подаємо стислий ілюстративний ряд.

 
Цифрою 1 на плані зазначено стару будівлю донецького вокзалу, що існувала до початку реконструкції. Фактично, вона так і залишилася єдиним завантаженим приміщенням нового комплексу. Усі інші споруди виявилися дорогими та ефектними потьомкінськими селами. Використовуються лише деякі з них. Наприклад, цифрою 7 зазначено приміщення приміської автостанції. Воно використовується лише частково. Будівля автостанції займає перший поверх, другий поверх порожній і закритий.

 
Зазначений на схемі номером 2 триповерховий приміський вокзал стоїть порожній навіть у зимовий час, коли у такі приміщення заходять просто погрітися. Людей вдалося зустріти лише на одному поверсі, біля квиткових кас.

 
Немає навіть звичайних для таких місць торгових точок. Лише одна млинцева, та й та закрита.

 
Цифра 3 на плані – транзитний вокзал. Як заявлялося при відкритті, там повинні були розташовуватися каси для пасажирів дальнього та приміського сполучень, а також бюро інформації. На дворі вже березень 2013 року, але транзитний вокзал досі не пропрацював ні дня.

 
Самий грандіозний провал – приміщення торгового комплексу, що призначалися для здачі в оренду (цифра 8 на схемі). Тисячі квадратних метрів так і залишилися невикористаними з моменту відкриття. Ніякі орендарі сюди не прийшли.

 
Єдиною корисною спорудою, що дійсно стала в нагоді людям, став великий конкорс для пасажирів, зазначений на схемі номером 4. Розташовані у ньому зал очікування та кафе заповнені практично в будь-який час.

Від себе додамо, що будівництво донецького вокзалу відразу мало б стати обєктом для інтересу з боку правоохоронних органів. І мова не тільки за півтора мільярди, яки закопали на будівельних. Чого варті дві сотні вивісок та табличок за 3 мільйони гривень…

 

 

НАШІ ГРОШІ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини