MENU

Чергове підтвердження тому, як прокуратура просто саботує якісне розслідування справ Майдану. ДОКУМЕНТ

4282 0

Два місяці тому, після ознайомлення зі справою № 4201411101150000027 (про фальсифікацію рапорту інспектором ДАІ за поїздку до Межигіря) я був шокований повною профанацією слідства. Тоді я написав, що розслідування провалене і буде виправдальний вирок. Це ж я повторив на зустрічі з Шокіним та Столярчуком.

Ми написали звернення з вимогою негайно провести службове розслідування та звільнити усіх відповідальних за це розслідування:

- заступника прокурора області, який відповідає за слідство - Бендика Ярослава Миколайовича
- начальника слідчого управління - Олійника С.В.
- начальника 2 слідчого відділу - Павленко В.В,
- процесуального керівника по цій справі - О.Чижа,
- слідчого - А.Болячого.

Столярчук сказав, що наші висновки передчасні і треба подивитись, що скаже суд. Тоді будуть приймати рішення. Як на мене такий підхід є вкрай непрофесійним та шкідливим. При очевидних недоліках слідства керівництво ген. прокуратури вирішило не негайно їх усувати і виправити ситуацію, а почекати рішення суду, тобто поки ситуація не стане ще гіршою. Це як чекати, коли пацієнт помре для підтвердження того, що він дійсно хворий.

Ну але довго чекати не довелось. 15.06 суд першої інстанції повернув обвинувальний акт прокуратурі, а 09.07 Апеляційний суд підтвердив рішення 1 інстанції. Суди зазначили, що у обвинувальний акт взагалі НЕ МІСТИТЬ ФОРМУЛЮВАННЯ ОБВИНУВАЧЕННЯ. А суд першої інстанції ще й зазначив, що в Акті не вказано на що був направлений умисел обвинуваченого, мета та мотив злочину. Це справді ключові питання, відповідь на які має вийти на замовників та організаторів злочину. Але прокуратура на них вперто не хоче давати відповідь.

Тепер цікаво чи хтось понесе покарання за НАВМИСНЕ саботування розслідування. АвтоМайдан - AutoMaidan надіслав відповідну вимогу про покарання усіх причетних та буде далі стежити за цією справою.

Але ключова проблема у тому, що усі 100 % справ по Автомайдану, які передано до суду не мають перспективи обвинувальних вироків. І поки не буде реальної відповідальності за такі "розслідування" ми не змінимо ситуацію.

Roman Maselko


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини