Ми знову йдемо по колу. Про заборону комуністам брати участь у виборах
24 липня Мінюст заборонив КПУ, і двом її «клонам» - КПУ (о) і Компартії робітників і селян (КПРС) брати участь у виборах всіх рівнів.
Нащо керівник Комуністичної партії України Петро Симоненко відразу заявив, що рішення Мінюсту про позбавлення КПУ статусу політичної партії та заборону брати участь у виборчих процесах не вплине на плани комуністів брати участь у виборах.
Ми знову йдемо по колу, бо компарія вже була заборонена. 26 серпня 1991 р. Президія Верховної Ради України видала указ «Про тимчасове припинення діяльності Компартії України», а 30 серпня - указ «Про заборону діяльності Компартії України». Після заборони КПУ частина колишніх комуністів вступила до новоствореної Соціалістичної партії України. 6 березня 1993 р. на конференції в Макіївці, 19 червня 1993 р.- на з'їзді у Донецьку Компартія була відновлена (формально - заново створена). Очолив КПУ Петро Симоненко, який протягом 22 років беззмінно керує організацією.
Хочу звернути увагу на формальне ставлення КПУ до Української держави, національної ідеї та українства. На словах комуністи ніби-то рахувались із державою, але усіма ділами робили вся для того, щоб гальмувала сама ідея української державності. Комуністи ніколи не визнавали української символіки - від депутата сільської ради до Верховної вони принципово не користувались нагрудним синьо-жовтим значком. «Вірні ленінці» брутально порушували чинне законодавство, і зберегли ще радянську нумерацію своїх з'їздів, хоча заявляли, що партія заново створена. Але це були квіточки, ягідки ми побачили коли відчули загрозу існуванню своєї державності. Нагадаю, про позицію комуністів Криму, Донецька та Луганська, які брали активну участь в анексії Криму і терористичних «ДНР-ЛНР». Ця «публіка» зрадила країні, яку вони не визнавали своєю. Сама історія комунізму - це революція за іноземний кошт проти власної державності. Історія повторилась майже через 100 років.
Щиро сподіваюсь, що ця партія в Україні відійде в історію і не буде мати реального впливу. Складніше з її нащадками, різного роду номенклатурною, комуністами та комсомольцями. Вони вийшли з партії, але ж Партія з них не вийшла, вони ж ніде не зникнуть, а пролізуть в різні партії і там будуть «діячами»...
Шкода, що саме така «публіка» просочиться в демократичне середовище і буде намагатись керувати справжніми патріотами. Особисто знаю одну активістку із комсомолу, яка задає тон в обласному БПП, досі цитує Володимира Леніна, і керується їх мораллю...
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки