MENU

Як у Москві тамтешня вата «новоросійських» колег стрічала

5196 4

До моєї ватної московської тітоньки вчора завітали жебраки з «Новоросії». Та, втім, не до однієї неї.

Дві постаті чоловічого та жіночого роду дуже порепаної зовнішності з опухлими пиками здійняли галас на її сьомому поверсі, бо дзвонили від зачиненої двері біля ліфту до всіх квартир одночасно. Як вони взагалі пройшли повз кодовий замок та консьєржа на вході до під'їзду, так і залишилося таємницею.

Справа була ввечері, всі були вдома, так що з шести хат усі повилітали, як на пожежу.

Ну, що сказати?

Репертуар прибульців «із маленької, але незалежної республіки» (так і сказали, але суто російською мовою) відносно «київської хунти» та «клятих жидобендер» не мав у тітчиних сусідів ніякого успіху. Чоловіки обклали їх матюками та порадили повертатися додому - самостійно воювати з хохлами за свою землю. Жінки їх палко підтримали, додавши, що саме через «ось таких волоцюг» в Росії вирісли ціни та немає роботи б̶і̶л̶и̶м̶ ̶л̶ю̶д̶я̶м, бо ж тут усякі «понаїхали». Грошей не дав ніхто.

Але апофеозом зустрічі двох «братніх» народів став виступ моєї тітки, у якої під час цього жвавого діалогу виникало все більше сумнівів в автентичності цих біглих «новоросів». Коротше, вона звернулася до них українською (яку зазвичай робить вигляд, що не знає). Одразу настала повна тиша, і на неї з однаковим подивом витріщилися як її сусіди, так і прибульці. Тітка, звичайно, одразу зрозуміла, що ці жебраки такі ж «новороси», як вона співачка. Але пацієнти пішли в наступ, зробивши нахабну заяву, що, мовляв, у «їхньому рідному Шахтарську» української мови не було зроду-віку, тож вони її і не знають та знати не бажають. Дарма вони це сказали...

Річ у тім, що моя тітка замолоду досить тривалий час працювала лікарем у пенітенціарній системі на Харківщині та на Донеччині. Тож вільно володіє не лише місцевим суржиком, але й тюремним жаргоном. За допомогою якого і виперла остаточно з під'їзду (за участі дужих чоловіків, зрозуміло) самозванців.

А сьогодні до неї вже заходив місцевий дільничий. Перевірити громадянство з реєстрацією та запитати про наявність рідних в Україні.

Лідія ГАЙДАР


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини