MENU

Руслана Лижичко: Серйозна сутичка між людьми і владою ще буде

3725 4

У чому проявляється рівень демократії?  Він проявляється не лише в тому, що ми вийшли на Майдан.  Рівень демократії – це рівень життя суспільства...    

Про це заявила українська співачка, переможниця конкурсу "Євробачення 2004" Руслана Лижичко  на RuslanaTube, інформує UAINFO.org 

Чи маємо ми статистику, скільки загинуло хлопців?-Ні. Чи будемо ми її колись мати? - Ні. Було би правильніше хоча би вимагати всієї правди.

Ми маємо право знати правду... хоча би в тій мірі, у якій ми зможемо це вимагати. Якщо ми будемо і далі просто миритися з цим, нам і далі будуть (даруйте за гострі вислови) срати на голову.  Але...

Давайте подивимося один на одного. Хіба ми подібні на людей, які здаються? Я думаю, що це вже не про нас. У тих, хто намагається ще, як кажуть, докрасти "на помідори", шанси мінімальні. Це вже їх останній час.

Я не знаю, чи буде третій Майдан. Не знаю...

Єдине, я би хотіла, щоби суспільство дало "під зад" системі. Я думаю, що ще не один тікатиме з країни, як Янукович.

Боюся, що простими примовлянями, типу "Ну, перестаньте красти", "Будь ласка, не робіть того, бо це так зле, ви цим так шкодите людям", нічого не вирішиться. Такі розмови для них, як "мертвому припарка" - вони їх просто не чують.

Хто б не пішов на ключові посади, мають бути такі правила, щоби бандитам там було не цікаво, щоби їм, по великому рахунку, не було, що там робити.

Поки існують такі правила, які вони самі собі зробили (я про весь олігархічний клан), доти ми завжди будемо заручниками того, хто переможе. Необхідно сконцентруватися на самих правилах, за яких той, хто переможе, буде зобов'язаний виконувати їх незалежно ні від чого. Тоді ми будемо спати спокійно. Нам буде все рівно, чи це Пєтя, чи Маша, чи Даша, тому що правила будуть такі, що ні Пєтя, ні Маша нічого не зможуть привласнити.

Ми ніби вийшли і проголосували. А звідки ми знаємо, як ми проголосували? Тільки ті, хто рахували, знають результати і кому та за які гроші вони віддали ці результати.

Цей старий ресурс залишається і ніяким чином не зруйнований.

На разі, навіть і не пахне змінами. Вони просто доводять людей до кипіння. І це найбільша помилка нашої влади. Вони залазять на 300-й поверх, уявляють, що у них "голубая кровь", перестають зауважувати реалії і починають жити своїм світом. І те, що вони не хочуть бачити реальні речі, - їх найбільша проблема.

Ми іноді думаємо, невже їм ніхто не говорить? Та, звичайно, говорять! Вони просто не хочуть чути. Вони на своїй хвилі. Вони будують своє світле майбутнє, майбутнє для себе і свого бізнесу, своїх сімей і свого осередку. Зараз взагалі апогей: тягнуть родичів родича і родичів-переродичів.

Доходить до ідіотизму.

Я думаю, ще буде серйозна сутичка між людьми і владою. Це мій прогноз.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Ruslana LYZHYCHKO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини