Безвізовий режим. Коли ЄС набридне нас терпіти
Сьогодні має відбутися голосування за пакет законів, необхідних для безвізового режиму з ЄС, але з антикорупційними законопроектами вже виникають труднощі. Що означає те, що деякі парламентарі і, більше того, деякі фракції не хочуть реально боротися з корупцією? Це означає, що їх цілком влаштовує нинішня система, і змінювати її вони не хочуть. Про це у блозы на сайты "Новое Время" пише український дипломат Володимир Огризко.
Тому я не думаю, що вони змінять свою позицію. Інше, прозоре оточення їх просто не влаштовує. Вони були такими, такими і залишаться.
На превеликий жаль, в урядовій проєвропейській коаліції таких людей чимало. Тому питання в тому, чи знайдеться в проєвропейській коаліції більшість, достатню для того, щоб поставити своїх же колег на місце.
Якщо ні, то у мене складається враження, що Європейський союз довго чекати не буде. З його боку вже стільки було сказано і зроблено, що наше зволікання та бездіяльність вже переходять не тільки дипломатичні, але також всі етичні норми і межі.
Зрештою, це ж не європейці просять безвізового статусу з Україною. Це потрібно нашим людям. Однієї чудової миті європейці скажуть: "Ну що ж, якщо вам безвізовий режим не потрібний, якщо ви хочете, щоб ваші громадяни продовжували стояти в чергах, платити досить великі гроші за оформлення віз - це ваш вибір".
Але питання в тому, чи погодяться з таким підходом українські громадяни і чи продовжуватимуть вони терпіти депутатів, що прагнуть законсервувати систему, проти якої на словах виступають.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки