Після вчорашнього провального голосування диппаспорти треба залишити лише кадровим дипломатам – Магера
Не стану нагадувати про загальновідомі речі, що багато хто отримав свої депутатські мандати за рахунок Євромайдану і крові Героїв Небесної cотні. Цинікам цього все одно не поясниш. Так само як і про виконання однієї з головних вимог Революції uідності – прийняття нового закону про парламентські вибори на пропорційній основі з відкритими списками...
Хочу написати про інше. Вчорашнє, 10 листопада, провальне голосування у Верховній Раді за зміни до КЗпП України (в частині необхідності запровадження антидискримінаційних обмежень) викристалізувало нагальну потребу суттєвого зменшення переліку осіб – власників дипломатичних паспортів. На мою думку, це можуть бути лише кадрові дипломати.
А як же інші, запитаєте ви? Наведу приклади з власного досвіду. У закордонні відрядження (в тому числі у складі офіційних делегацій) відбуваю або з службовим паспортом (як це мало місце у Варшаві у вересні цього року на Щорічній нараді ОБСЄ з людського виміру), або із паспортом громадянина України для виїзду за кордон на основі діючої "шенгенки".
Ніщо не заважає те саме зробити іншим чиновникам або депутатам. Нехай кожний збирає усі необхідні документи і довідки для отримання шенгенської візи. Переконаний, корона з голови не впаде.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки