MENU

Перша петиція на сайті Київради набрала необхідні 10 тисяч підписів

2623 0

Петиція під назвою "Унеможливити знищення історичних памяток в місті Києві" набрала необхідні 10 000 підписів. Це перша петиція, яка отримала таку підтримку серед киян. Звернення було опубліковане на сайті Київської міської ради столичним бізнесменом і міським активістом Арсенієм Фінбергом. Станом на зараз (16.20) підписалося 10022 людей.

Ця петиція закликає унеможливити знищення історичних памяток в місті Києві. Автор петиції, засновник співтовариства "Интересный Киев" Арсеній Фінберг, вимагає вжити всіх заходів для унеможливлення їх знищення в майбутньому.

Для того, щоб захистити історичні памятки Києва від знищення, пропонується:

- поновити ти актуалізувати реєстр історичних памяток та архітектури в м.Києві

- розробити сайт що буде розповідати про них

- дослідити всі шляхи через які руйнували історичні памятки минулі роки та закрити законодавчо таку можливість в майбутньому

- зробити дослідження стану історичних памяток

- зі Власніками, що доводять памятки до руйнації розірвати договори оренди та зобовязати їх відшкодувати місту шкоду і відновити історичні будівлі.

- заборонити встановлення балконів та кондициіонерів на історичних будинках.

- примусово змусити знести самовільні конструкції на історичних фасадах.

Тепер цю петицію повинна розглянути профільна комісія. 

Система петицій на сайті КМДА почала працювати з 9 жовтня 2015 року. Своїм рішенням Київська міська рада затвердила "Положення про порядок подачі та розгляду електронних петицій". За дане рішення проголосувало 82 депутати.

Відтоді електронні петиції стали інструментом взаємодії киян з місцевою владою. У разі, якщо петиція набере 10 тисяч голосів протягом трьох місяців, її розглядають профільною комісією міськради, а потім на пленарному засіданні. Петицію, яка не набрала потрібної кількості голосів, автор зможе подати повторно.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини