MENU

Українці не зтолерують амністію сепаратистів - Сироїд

4287 7

Тільки но країна відійшла від особливостей "здійснення парламентського контролю за українським урядом", який всі спостерігали минулого тижня, вибагливих глядачів потішили новою серією української версії серіалу «Картковий будинок» - ріеліті-шоу «тримай злодія» за участю Міністра МВС та губернатора Одещини. Про це у соцмережі Фейсбук написала заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

"А поки глядачі визначалися з симпатіями щодо провідних акторів серіалу, в Мінську робоча група готувала сценарій серії з робочою назвою «Амністія для бойовиків». Принаймні Спеціальний представник Мартін Сайдік повідомляє, що неформальний робочий документ щодо амністії учасників бойових дій на сході України вже підготовлений.

Українські представники стверджують, що жодного документа на очі не бачили, нічого про нього не чули, і його не торкались.

Якщо припустити, що обидві сторони кажуть правду, то напрошується невтішний висновок - чорновий сценарій «Амністія для бойовиків» вже дійсно готовий, але без участі української сторони.

Нехай вже хтось бреше - це принаймні не така відверта зневага", - написала Сироїд.

Політик нагадала, що не було жодної зустрічі з міжнародними дипломатами, політиками чи бюрократами, на якій би вона  не наголошувала, що "Українці не зтолерують амністію сепаратистів і вибори в окупованому Донбасі знищать Україну».

Тільки но країна відійшла від особливостей "здійснення парламентського контролю за українським урядом", який всі спостер...

Опубліковано Oksana Syroyid 17 грудня 2015 р.

Оксана СИРОЇД


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини