MENU

Українці мають можливість безкоштовно пройти курс профорієнтації

1993 0

Профорієнтація недооцінюється: багато школярів при вступі до ВНЗ спираються не на власні уподобання, а на поради батьків, друзів, престиж і прибутковість професії. Маємо сумні наслідки: 52% молоді працюють не за фахом *, а 90% українців взагалі не люблять свою роботу **.

Помилка криється в легковажному підході до вибору професії, але це можна виправити. Саме для того, щоб змінити ситуацію, соціальний проект GoGetters і Київський молодіжний центр проведуть курс профорієнтації «Вибір професії». Захід призначений для учнів 8-11 класів і відбудеться з 3 по 5 січня 2016 року у м.Київ.

Учасники зможуть дізнатися про тренди на ринку праці, спробувати себе в якості фахівців п'яти різних професіях, відвідати екскурсію в компанію, познайомитися та поспілкуватися з професіоналами, взяти участь у тренінгах на самовизначення, поставити цілі, а також пройти профорієнтаційне тестування та індивідуальну консультацію з фахівцем з профорієнтації.

Участь у заході безкоштовна. Відбір учасників здійснюється за результатами реєстрації - http://bit.ly/1OLoGVI. Місце проведення заходу - FreeGen Space, вул. Басейна 12.

Детальна інформація: http://gogetters.com.ua/

Таким чином, розмірковуючи над важливим питанням вибору професії, варто діяти і не дозволяти обставинам вирішувати за вас. Краще один раз проконсультуватися, ніж все життя займатися справою, до якої душа не лежить. Цінуйте свій час і любіть те, що робите. 

* Міністерство освіти України
** Дослідницький центр Геллапа


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини