Правда перемагає. Як посольство Канади оцінило мою історію про маленьку зарплатню
Канада стає ближчою.
P.S. Зібрав на візу документи і відправив у посольство. За кілька днів звідти відповідь: все добре, але ви не доказали свою фінансову спроможність. Надайте ще + довідку з банку або поясніть докладно, чому такої не надали.
Я висилав у посольство дані про зарплату за останніх 6 місяців, але, очевидно, для офіцера такі цифри виявилися смішними. Що ж робити? Звернувся до друзів. Кажуть, можна купити в банку липову довідку. Все вирішується. А посольство ведеться.
Посидів, подумав і вирішив: не буду робити криво. Не купуватиму фальшиву довідку. Напишу правду, а там, як буде. Сів і пишу англійською приблизно таке:
Шановний офіцер! Я не маю рахунку в банку, окрім зарплатного. Доказати нічого не можу. Можу лише сказати, що додатково до зарплати консультую хворих на дому, деякі пацієнти в лікарні дають мені чайові, інколи читаю лекції студентам, лікарям, батькам пацієнтів тощо. За це отримую готівку. Я не проти, щоб мені платили все через банк як у Канаді чи США і щоб сплачувати податки. Після проведення реформ, надіюся, так і буде. А поки що ситуація в моїй країні і у мене така. Вибачте, що потурбував. Дякую.
Відправив. На наступний день відповідь: висилайте паспорт. А сьогодні паспорт повернувся. З мультивізою на кілька років. Так приємно стало. Не стільки за візу, скільки за те, що оцінили правду.
Що не кажіть, а правда сильніша. І саме правда, зрештою, перемагає.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки