MENU

Як підготувати старшу дитину до появи новонародженого?

2125 1

1. Розкажіть, яким безпорадним і вразливим буде немовля, особливо в перші місяці життя. Обговоріть, як ви разом зможете доглядати за ним. Діти дуже добрі, і ви побачите з якою готовністю малюк погодиться вам допомагати.

2. Беручи будь-яку річ старшої дитини (старі повзунки, сорочки, дитячий посуд), обов'язково спитайте дозволу. Безцеремонна «конфіскація» може неабияк засмутити!

3. Повернувшись із пологового будинку, мамі слід приділити увагу старшому, адже вони довго не бачилися. Запитайте, як настрій, що нового сталося за цей час, зробіть невеличкий подарунок.

4. Дозвольте старшому подивитися, торкнутися новонародженого. Дуже важливо, аби дитина почувалася потрібною батькам і причетною до великої події - появи нового члена родини.

5. Попросіть родичів та друзів, які приходитимуть у гості, приділяти увагу не тільки немовляті, але й старшому, розпитувати про його життя, а не про маленьку сестричку.

6. Щодня вділяйте час, який ви будете проводити тільки зі старшою дитиною - розмовляти з нею, читати книгу, гратися або «дуріти». Байдуже, що робити. Головне, аби ваша увага безроздільно належала старшому.

7. Постарайтеся, щоб ваші стосунки із народженням малюка не змінилися. Якщо ви перестанете гуляти на вулиці, читати казку на ніч або цілувати в щічку, старша дитина неодмінно це помітить і знайде «винного».

Та настає час, коли в боротьбу за батьківську любов і ласку разом зі старшою дитиною вступає молодша. Вони без кінця сперечаються, кого батьки більше люблять, сваряться та й, будемо відверті, частенько б'

SuperKids Tips


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини