MENU

Суспільство сподівалось, що до влади прийдуть державники, а натомість прийшли базарники - Томенко

3844 0

Суспільство сподівалось, що до влади прийдуть державники, а натомість прийшли базарники.

Про це сказав лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко, коментуючи журналістам перебіг формування нової коаліції та уряду, повідомляється на офіційному сайті політика..

«Все українське суспільство і 99% народних депутатів спостерігають, як останнім часом йде цинічна і водночас прагматична боротьба за те, щоб розставити своїх людей не стільки на посадах, скільки на «грошових потоках». Причому, ця боротьба є фантастично непримиренною, адже всі розуміють, що новий уряд і коаліція, створена під нього, проіснують ще менше, ніж попередні, а тому треба максимально скористатися цією ситуацією», - зазначив Микола Томенко.

Саме через це, на його думку, аналіз кандидатур нових міністрів не підлягає якомусь раціональному чи адекватному поясненню. «Це або друзі, або товариші, або представники братських фінансово-політичних угрупувань, або так звані «універсальні» міністри. Останні - взагалі нова категорія чиновників, яка виникла останнім часом. Це так звані «менеджери» і представники нового покоління, які не знають, чим вони будуть займатися на посаді того чи іншого міністерства, але готові очолити будь-яке з них», - зауважив Томенко.

Відповідаючи на запитання, чи будуть врешті-решт створені нові коаліція та уряд, він зазначив, що така вірогідність доволі висока, незважаючи на цинічну війну за посади. «Адже страх втратити владу для нинішніх можновладців є значно більшим за побоювання втратити якусь вигідну посаду або бюджетний проект», - вважає Микола Томенко.

«Але найсумнішим є інше: суспільство в черговий раз сподівалося, що до влади прийдуть державники, а натомість прийшли базарники», - підсумував він.

Микола ТОМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини