MENU

Будні «ЛНР»: Козіцин сам себе переграв

3540 0

Микола Козіцин сам себе переграв. Окупований Антрацит перестав бути "козачим". Розповідають, що найближчим часом козіцинських «бравих молодців» замінять бойові буряти. А розпочалося все з невеличкої сварки між схожим на радянського капітана Врунгеля очільником «казачої нацгвардії» Всевеликого війська Донського Миколою Козіциним та російськими військовими кураторами, які, за даними джерел, днями зайняли Антрацитівський район.

За даними джерела, зайнявши прилеглі до РФ території, на яких із літа 2014 козицинці почували себе повними господарями, куратори в першу чергу вирішили перевести всіх ряжаних «козаків» на контракт. При чому, тим, хто не підходив за віковим цензом у переведенні відмовили. Решта козицінських бойовиків від контракту відмовилися самі. Не дуже їм сподобалося переведення на казарменне становище. Сильний був контраст: тут ти напівп'яний чипляєшся до місцевих дівчат, навчаючи їх «духовності», а тут при повній викладці виходиш на бойове чергування. Не кожен таке витримає.

Як розповідають наближені до пана отамана, Козіцин хотів зіграти «ва-банк» та налякати «кураторів» розпуском свого підрозділу (за різними джерелами, на початок травня в районі нараховувалося від 200 до 300 бойовиків Козіцина). Ті проти подібного кроку не заперечували і на розпуск погодилися. Судячи з усього, одіозний козак-терорист дістав і їх.

Нагадаю, що це далеко не перші проблеми в житті цього одіозного носія козачої форми. Наприкінці листопада 2014-ого, одразу після виборів голови "ЛНР". Козіцин вступив у відкрите протистояння з новообраним на той момент лідером "республіки" Ігорем Плотницьким і програв.Тоді силовики "ЛНР" застрелили "коменданта" Антрацита та начальника "козачого штаба". А сам Козіцин змушений був переховуватись на території РФ, час від часу "розриваючи ефір" антрацитівського телебачення неординарними заявами про "імператорську сутність" Путіна та переважну "козацькість" Донбаса.

Денис КИРКАЧ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини