MENU

У Франківську "покращили" історичну будівлю. Далі утеплять пам'ятник Франкові?

3647 0

Ну ось, покращення історичного будинку на початку Шевченка завершено. Сірий нещодавній лузер одяг таки рожевий пояс тріумфатора!

Всупереч тремтливим невдахам, що не вірили в силу натиску пензля майбутнього, насторожено анонсуючи попадання пофарбування в тон основи і нав'язливо намагаючись передбачити відновлення текстури поверх пінопласту.

У піку євроскептикам, що вважали, ніби євроремонт – це внутрішнє і не може лежати на поверхні. В голову скнарам, що не вірили в білу силу управи міста, в його архітектурні, дозвільні і контрольно-охоронні органи, сумніваючись, що бюджет на них витрачається не даремно. 

У задницю скептикам, що відкидали можливість зовнішнього утеплення пам'яток: знайдуться ще добрі руки, які утеплять і пам'ятник Франкові.

У процесі "покращення". Світлина Ростислава Шпука

А наразі естафету змін має перейняти наступний будинок, і наступний... утворюючи безперервний континнуум сингулярості змін "покрашення вже сьогодні".

А копії вже здобутих удосконалень добре б наносити на біле полотно нашого білого дому, щільними репліками вимальовуючи стінопис пам'яті кам'яної піднебесної сотні.

Ростислав ШПУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини