MENU

"Хочуть змін - нехай змінюють свій дім", - політолог про те, чому Україні не потрібні росіяни

4186 0

Про росіян та еміграцію. Хто може до нас поїхати. Очевидно, нормальний росіянин до нас не поїде. Нормальний - це у сенсі тверезий, освічений, з перспективами та соціальною значимістю.

Він поїде... Та куди захоче - туди і поїде. Бо мови він знає. А якщо не знає - вивчить.

Чому він не поїде в Україну? А чим вона принципово краща за Росію у справах, наприклад, ведення бізнесу? Нічим. Єдина мотивація, що тримає українців у себе на Батьківщині, - те, що це наша Батьківщина. Але поки що вона далека від статусу розвиненої та комфортної для життя держави, нам її такою ще треба зробити.

Який сенс їхати із однієї совкової ями в іншу? Дозволяють кричати? Ковбаса смачніша? Теж російською говорять? Скажіть, чи потрібні вам співгромадяни, що обирають собі нову Батьківщину за такими критеріями? Мені особисто - не дуже.

Хто може реально їхати в Україну? Різні борці з путінізмом, серед яких, звісно, немало пристойних людей, але й чимало різної наволочі.

Загалом, серед російських опозиціонерів поширений тип, що поєднує у собі комплекс меншовартості ("У-у-у-у, когда эта сраная Рашка распадется") і манія величі ("Да кто вы, хохлы, такие - жрите по хуторам свое сало"). Особи ці, м'яко кажучі, шизовані, а шизів у нас і своїх досить - можемо експортувати.

Але найголовніше. Чим така приваблива Україна? Що вони від неї в масі своїй хочуть? Нормально жити? Ті, хто просто хочуть нормально жити - поїдуть у США, Німеччину, та хоча б у Чехію.

Ні, в Україну поїдуть лише "месії" - ті, що хочуть побудувати у нас "правильну Росію" своїх мрій та фантазій. Без Путіна та Кадирова.

І як їм пояснювати, що ніякої "Росії-два" нам не треба, а зі своїм месіанізмом вони мають йти під три чорти?

Особисто я за те, аби вони там всі залишалися до завершення війни. Якщо хочуть змін - нехай змінюють свій дім.

Петро ОЛЕЩУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини