MENU

Як британці різних частин країни голосували на ЄС-референдумі. ІНФОГРАФІКА

2770 0

У четвер, 23 червня, британці проголосували за вихід з Європейського Союзу. Кількість тих, хто виступив проти членства в ЄС склало 17,4 млн чоловік - 52% від загального числа тих, що висловилися. Протилежну точку зору висловили 16,1 млн чоловік, або 48%. Явка на плебісциті склала 72%.

Перший міністр Шотландії заявив, що наслідком голосування проти ЄС може стати проведення в Шотландії референдуму з питання виходу зі складу Об'єднаного Королівства. Нагадаємо, що у вересні 2014 року шотландці виступили проти незалежності своєї території з результатом 55% проти 45%.

Північна Ірландія має абсолютно прозорий кордон з Ірландією, яка є членом Євросоюзу, тому можливе виникнення між територіями питань за новими правилами торгівлі.

Лондон, як і Шотландія, віддав свої голоси за майбутнє в складі ЄС, проте населення його східної частини проголосувало за вихід.

Більшість жителів Уельсу рішуче висловилося за те, щоб залишити ЄС. Винятком став лише Кардіфф – найбільше місто і столиця Уельсу. Там 60% громадян, які взяли участь в референдумі, проголосувало за те, щоб залишитися.

Інфографіка, яка показує голосування британців на референдумі в різних частинах Великої Британії. Для збільшення натисніть по зображенню. Джерело: The New York Times.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини