MENU

Росія ввела додаткові обмеження на транзит українських товарів

3702 0

Росія ввела додаткові обмеження на транзит українських товарів через свою територію.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку України.

У міністерстві відзначають, що 3 липня 2016 року було оприлюднено указ президента РФ, яким запроваджуються додаткові обмеження щодо транзиту через територію РФ товарів походженням з України.

Зокрема, діючі обмеження транзиту товарів до Республіки Казахастан поширюються і на транзит до Киргизської Республіки. Нові обмеження також забороняють транзит товарів, що перебувають під ембарго в РФ, а також тих, для яких в РФ застосовуються ввізні мита.

«Вказані зміни тимчасово можуть викликати повну зупинку транзит товарів з України через територію РФ не лише до Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, але й до третіх країн», - зазначають у міністерстві.

У Мінекономрозвитку вважають, що запровадження Російською Федерацією обмежень щодо транзиту товарів походженням з України є економічно та юридично необґрунтованим та очікувано призведе до штучного погіршення умов торгівлі України з третіми країнами, зокрема Центральної Азії.

«Дані обмеження Російської Федерації є непрозорими, невиправданими та такими, що носить дискримінаційний характер, і відповідно порушують зобов'язання, зокрема, взяті в рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі», - резюмують в міністерстві.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини