MENU

У програму «Молодості» включено показ фільмів «Литовський фокус»

1015 0

Про це повідомляє прес-служба кінофестивалю.

Акцент Литовської фестивальної програми - розділ In Memoriam,  що присвячується пам'яті литовського режисера та сценариста Вітаутаса  Жалакявічуса. У програмі - світова прем'єра оцифрованого і реставрованого фільму «Ніхто не хотів помирати».

Програма ініційована і організована Литовським кіноцентром -  організацією, що представляє Литву, як кіновиробника на міжнародних культурних подіях та проходить в рамках проекту «Литва-Україна. Культурне партнерство 2016», головним організатором якого виступає Інститут культури Литви. Представники Литовського кіноцентру завітають на фестиваль, щоб представити фільми програми.

У розділі In Memoriam будуть показані фільми «Ніхто не хотів помирати» (1965), реж. Вітаутас  Жалакявічус;  «Почуття» (1968), реж. Алмантас Ґрікявічус, Альґірдас Дауса; «Садуто Туто» (1974), реж. Алмантас Ґрікявічус.

У розділі «Нова литовська кінохвиля» будуть представлені стрічки: «Королівська зміна» (2016), реж. Іґнас Мішкініс;  «Спокій у наших снах» (2015), реж. Шарунас Бартас;  «Нетеперішній час» (2014), реж. Міколас Вільджюнас; «Гравець» (2013), реж. Іґнас Йонінас; «Аврора» (2012), реж. Крістіна Буожітє;  документальний фільм «Як ми гралися у Революцію» (2011), реж. Ґєдрє Жіцкітє.

46-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» відбудеться з 22 по 30 жовтня.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини