MENU

7 причин виникнення забудькуватості

2796 0

Останнім часом ви часто забуваєте імена людей, назви фільмів або вулиць? Не поспішайте панікувати: можливо, причина вашої забудькуватості не така страшна, як вам здається.

7-prichin-zabivchivosti-kotorie-ne-imeyut-nichego-obshchego-s-boleznyu-alcgeymera-1036-66429.jpg (66.66 Kb)

Якщо ви завжди пишалися своєю зібраністю, а останнім часом маєте проблеми з пам'яттю, вас напевно це злякало і насторожило. В голову навіть можуть полізти неприємні думки про страшні захворювання, на зразок хвороби Альцгеймера, які супроводжуються подібною забудькуватістю. Але не поспішайте панікувати: можливо, справа зовсім не в цьому. У чому ж може критися причина проблем з пам'яттю?

Прийом лікарських препаратів

Деякі медикаменти можуть викликати проблеми з пам'яттю - зокрема, деякі ліки від підвищеного тиску, седативні препарати, навіть деякі знеболюючі. Перед тим, як приймати ліки, ознайомтеся з анотацією або проконсультуйтеся з лікарем. У разі необхідності попросіть медика призначити вам інший препарат.

Читайте також: Що робити, коли усе навколо дратує

Ви пригнічені

Коли вас прибив до землі вантаж проблем, коли ви відчуваєте пригніченість і у вас розвивається депресія, це відбивається і на вашій пам'яті. Депресія може змінити певні функції вашого мозку: дослідження показують, що під час депресії змінюється структура тих областей мозку, які відповідають за пам'ять, швидкість мислення, увагу і здатність вирішувати проблеми.

У вас високий рівень стресу

Стрес діє на мозок як відволікаючий елемент: ви постійно тримайте в голові свої переживання і тривоги, і через це не дуже-то звертаєте увагу на ті питання, які ніяк не пов'язані з предметом ваших хвилювань. Короткостроковий стрес впливає на пам'ять, а хронічний - тим більше: через тривалого впливу гормонів стресу ви можете постійно забувати щось істотне.

Ви виснажені

Навіть якщо ви весь день валятися під ковдрою, дивлячись фільми або розмовляючи по телефону, це зовсім не означає, що ваш організм досить відпочив. Дослідження показали, що люди, які проводять мало часу в стані глибокої фази сну, мають проблеми з пам'яттю. Якщо ви спите недостатньо, або у вас є проблеми з засипанням, цілком можливо, що це і є причина вашої забудькуватості.

Ви вживаєте алкоголь

Ви прекрасно знаєте, що під час алкогольного сп'яніння пам'ять не така гарна, як коли ви в тверезому вигляді. Але цікаво інше: навіть після того, як ви остаточно протверезіли, деякий час зберігається ефект амнезії. На думку дослідників - від декількох тижнів до декількох місяців! Здається, це хороший привід зовсім кинути пити!

У вас підвищений цукор або тиск

Читайте також: 10 звичок, які пришвидшують процес старіння

Будь-яка хвороба, яка впливає на приплив крові до головного мозку, може викликати проблеми в його роботі. Найбільш небезпечні в цьому плані діабет і проблеми з серцем. У цьому переліку також хвороби щитовидної залози, захворювання нирок і печінки, а також нестача вітаміну В12.

Ви стаєте старшими

На жаль, як би ми не хотіли зупинити процес дорослішання, з віком організм зношується: з'являються проблеми зі шкірою, суглобами і... пам'яттю. Хвороба Альцгеймера, як правило, вражає людей після 65 років, але легка ступінь забудькуватості може бути і раніше. Якщо ви проти того, щоб постійно все забувати, перегляньте свій раціон і спосіб життя, а також регулярно навантажуйте свій мозок розумовою працею. 

Наша Мама


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини