MENU

Корупційна схема Поплавського живе і процвітає - журналіст

3204 0

Коли ж це пляцтво закінчиться?

У вищій освіті досі існує корупційна схема, коли на базі державного університету створюється клон-«пустишка» - приватний університет. Зазвичай ці «пустишки» створюють керівники держуніверситету і тупо качають бабло. Вони використовують потужності та можливості держуніверситету, а гроші зі студентів йдуть у бюджет приватного «вишу».

Читайте також: Я подал депутатские запросы по поводу преступлений Поплавского - Береза

Пам'ятаю, як один проект журналістських розслідувань розкрив таку схему Поплавського. На базі Нацуніверситету культури та мистецтв (КНУКіМ) «працював» Київський університет культури (КУК). Думав, що після викриття схеми Поплавського контору прикрили. Ні. 

Сьогодні побачив новину «Лех Валенса став профессором університету Поплавського». І бачу, що КУК досі живе, хоча у 2014-му університет-клон позбавляли ліцензії. Тепер же Поплавський розводить вже не лише студентів та державу, а й президентів інших країн.
Змінюються президенти, міністри і Генпрокурори, створюються нові державні та студентські антикорупційні органи, реформатори приходять і йдуть, реформуються суди. А схема Поплавського живе і процвітає.

Це відзначив і Лех Валенса Lech Wałęsa . Цитата: В Україні Михайло Поплавський є визнаним авторитетом, адже вміє і може крутитися, як ніхто інший у цьому складному житті.

Складно не погодитися. У корумпованій Україні багато авторитетів можуть крутитися. Допоки не доведеться терміново виїхати до ростова або Лондона...

На фото: 1) шароварщина у КУК, 2) університети-сусіди.

Олексій БРАТУЩАК, журналіст


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини