MENU

Експерт припускає, що атаку на Гонтареву та її оточення могла викликати приватизація "ПриватБанку"

3274 0

Обшуки у заступниці голови правління Національного банку України Катерини Рожкової, діяльність народного депутата Сергія Тарути проти голови НБУ та парламентський рух навколо відставки Валерії Гонтаревої можуть мати одне джерело.

Таку думку в коментарі власному кореспонденту UAINFO висловив політолог, директор Українського центру аналізу та менеджменту політики Руслан Бортнік.

«Історія  з обшуком у Катерини Рожкової - це продовження початого конфлікту. Обшук,  діяльність С.Тарути проти Гонтаревої та парламентський рух навколо цього питання мають одне джерело. Не виключаю, що ним є історія навколо приватизації «ПриватБанку»  та конфлікт між групою «Приват» і «Рошен», - підкреслив політолог.

За його словами, В.Гонтарева - «найслабша фігура в оточенні Президента, тому що ні Луценка, ні Гройсмана не можна зняти з посад, бо мають імунітет».  

«Гонтареву атакувати найзручніше, що, по суті, є атакою і на Президента. Окрім того, треба розуміти, що Гонтарева назбирала величезну кількість ворогів за весь час роботи, і в банківській системі в тому числі. Головне, що вона абсолютно дискредитована в очах суспільства. Відповідно, атака на неї виглядає резонною. Дійсно, обвалити курс втричі і потім слухати, що вона найкращий банкір, як розповідає Порошенко... І це при тому, що міжнародні рейтинги демонструють інші результати», -  пояснив Р.Бортнік.

Читайте також:  У заступниці Гонтаревої провели обшуки у справі банку "Михайлівський".

Він зауважив, що важко говорити про те, звідки іде хвиля проти Гонтаревої та НБУ.

«Я можу припустити, побудувати таку лінію: «Арсен Аваков, «Народний фронт», Арсеній Яценюк, Ігор Коломойський, «Укрнафта». Свого часу публікувалася інформація про те, що була зустріч Арсенія Яценюка, Андрія Коболєва, Арсена Авакова та Ігоря Коломойского стосовно «Укрнафти». Не виключаю, що на інших зустрічах приблизно такого ж формату вирішувалися і питання цієї атаки. Складно сказати.  Впевнений тільки в тому, що насправді склад злочину керівництва Національного банку, в тому числі й заступників, швидше за все є.  І ця атака може бути обґрунтована», -  заявив політолог.

Проте, підкреслює, виникає єдине зауваження:  вибірковість.

« Одних осіб обшукують, інших  - ні.  За цим я вбачаю елемент політичної боротьби», -  підкреслив Р.Бортнік.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини