MENU

Підвищення мінімальних зарплат - це бомба сповільненої дії для країни - нардеп

27328 0

Народний депутат Вадим Івченко у ефірі телеканалу NewsOne прокоментував рішення уряду про підвищення мінімальної зарплати: 

Міністр фінансів Олександр Данилюк говорить, що підняття мінімальної заробітної плати абсолютно збалансоване рішення і воно не потрібно додаткових коштів з бюджету. Хочу прокоментувати цю тезу.

Для підняття мінімальної заробітної плати - потрібні додаткові кошти. Щодо закону про спецконфіскацію - як мінімум потрібно проголосувати цей закон.

До речі, Єврокомісія вже написала листа на Голову Верховної Ради з приводу небажаності його прийняття.

Для того, щоб знайти ще 5 мільярдів на аграрну галузь - потрібні кошти. Для того,  аби зробити ефективну приватизацію - також потрібно закласти реальні кошти, а не так як в цьому році 80 тисяч.

Я говорю до того, що все це може стати так званою "бомбою сповільненої дії". В січні - лютому ще якісь кошти людям дадуть, а далі країна просто рухне. Або будемо з підприємців брати податки наперед тільки для того, щоб вижити.

Читайте також: Запровадження галузевих зарплат на заводах олігархів збільшить доходи 5 млн. родин - нардеп

Хочу закликати всіх - давайте не будемо говорити деклараціями! Давайте вірити документам. Я вірю в цифри. Давайте читати та рахувати. Коли в нас будуть реальні кошти на всі ці збільшення - тільки тоді я повірю в можливість всіх цих кроків. Аналітичний досвід роботи в бізнесі, досвід роботи в аграрному комітеті дає мені право стверджувати - будь-яке збільшення це або податкове навантаження або додаткові кошти, які країні потрібно взяти  з МВФ або з інших джерел.

І ще одне додам. А чого тоді тільки 3200, якщо це не потребує додаткових коштів, як про це заявляє Данилюк? Пропоную поставити 5600!

Вадим ІВЧЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини