Світ прискорить капітуляцію України?
У ЄС заявили, що анексія Криму Росією та її дії на Донбасі є "кричущим порушенням принципів ОБСЄ та міжнародного права". Тим часом, американські сенатори звернулася з відкритим листом до обраного президента США Дональда Трампа із закликом збільшити підтримку України і затвердивши свій бюджет, уже виділили для оборони нашої країни 350 тисяч доларів. Складається враження, що світ перейшов в активну практичну фазу боротьби з Росією.
Та насправді всі ці події - не є та посилена практична підтримка України, на яку ми всі так довго чекали. Більше того, ця допомога навряд чи кардинально змінить хід подій російсько-українського конфлікту. Зараз, навпаки, ми спостерігаємо певне затишшя: і українська влада, і Кремль очікують, яку політику вибере новообраний президент Америки.
Читайте також: "Для одних йде війна, а для інших все ок ... голуби миру ... противно", - Олена Мозгова
Тільки після визначення курсу його політики нам стане зрозуміло, чи на нас тиснутимуть, аби ми здали свої позиції і погодились на капітуляцію ...чи протистояння світу з Росією й далі триватиме і перейде в активну фазу.
Зараз в Європі залишилось не так багато потужних політиків, які по-справжньому розуміють, що таке Росія і як з нею слід поводитися. Саме вони намагаються сформувати певні принципи, яким повинні слідувати всі інші країни, які прагнуть миру і спокою. Ці ж люди усіма силами намагаються нав'язати цей курс і Трампу.
Така ж дипломатична боротьба відбувається у штатах: республіканці та демократи (за великим рахунком) одностайні у своїй позиції щодо антиросійських заходів для боротьби з агресором.
Александр ХАРА, дипломат, эксперт благотворительного фонда "Майдан иностранных дел"
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки